Anlita oss så gör vi helhjärtat halva jobbet.

Kommunikation är för viktigt för att överlåta till någon annan. Därför jobbar vi nära våra uppdragsgivare för att nå våra gemensamma mål. Vill du veta mer om hur vi kan förändra verkligheten tillsammans? Hör av dig.

Klicka här för att prenumerera på färskvaror.
Kontakt

info@milk.se
031 – 701 01 00
Kungstorget 11-12
411 10 Göteborg

Jobb/Praktik

jobba@milk.se

A – Ø

Anders Holmström Copywriter anders@milk.se 0730 68 01 04
Andreas Bergendahl Art Director andreas@milk.se 0730 68 01 02
Anna Reynold Projektledare, VD anna@milk.se 0730 68 01 03
Anton Eriksson Copywriter anton@milk.se 0763 90 40 25
Björn Lind Projektledare bjorn@milk.se 0736 17 65 47
Camilla Stenlund Designer camilla@milk.se 0730 68 01 32
Charlie Persson Digital Designer charlie@milk.se 0761 70 14 28
Fanny Öhlund Designer fanny@milk.se 0767 65 22 65
Frida Töpel Designer frida@milk.se 0739 76 63 69
Gabriella Moberg Projektledare gabriella@milk.se 0767 15 52 91
Kristofer Salsborn Art Director kristofer@milk.se 0737 66 10 59
Marcus Aggfelt Op. projektledare, ekonomi marcus@milk.se 0730 68 01 00

Få nyheter från Milk till inboxen varje kvartal.

Vår integritetspolicy hittar du här