Milk

Jag vill jobba med Milk

Jag vill jobba på Milk

Jobba med Milk.

Vill du veta mer om hur det skulle vara att jobba ihop med oss? Kul! Då kan du antingen ringa oss;
Anna har telefonnummer 031‑7014803 och Ola har 031‑7014816.
Eller så fyller du i formuläret nedan så kontaktar vi dig!

Jobba på Milk.

Intresserad av att jobba eller praktisera hos oss? Kul! Skicka in ditt CV så ser vi om det kan bli något av det

Anders Holmström
Copywriter

anders@milk.se
031 701 48 04
0730 68 01 04

Andreas Bergendahl
Art Director

andreas@milk.se
031 701 48 02
0730 68 01 02

Anna Reynold
VD, Strategisk PL

anna@milk.se
031 701 48 03
0730 68 01 03

Camilla Stenlund
AD-assistent

camilla@milk.se
031 701 48 05
0730 68 01 32

Frida Töpel
AD-assistent/formgivare

frida@milk.se
031 701 48 08
0739 76 63 69

Gunnar Skarland
Art Director

gunnar@milk.se
031 701 48 11
0708 11 93 11

Kristofer Salsborn
Art Director

kristofer@milk.se
031 701 48 12
0737 66 10 59

Marcus Aggfelt
Operativ PL, Ekonomi

marcus@milk.se
031 701 48 00
0730 68 01 00

Ola Linder
Strategisk PL

ola@milk.se
031 701 48 16
0739 14 98 24

Torkel Norling
Copywriter

torkel@milk.se
031 701 48 01
0730 68 01 01