Milk

Kontakt

Kul att du vill komma i kontakt med oss på Milk! Använd kontaktformuläret, ring oss på 031 - 701 01 00 eller kontakta den du vill nå direkt, kontaktuppgifter hittar du längre ner på sidan.

Nu söker vi en copywriter som inledningsvis blir vikarie för Anders som ska vara föräldraledig från augusti till februari 2021. Hör av dig med namn, CV och portfolio innan 20/5. Intervjuer sker löpande. Sök via Jobb/praktik nedan.

Jag söker...

Samarbete

Jobb/praktik

Japp, jag vill gärna ha Milks nyhetsbrev! (Integritetspolicy hittar du här)

Vi som jobbar här

Anders Holmström
Copywriter

anders@milk.se
031 701 48 04
0730 68 01 04

Andreas Bergendahl
Art Director

andreas@milk.se
031 701 48 02
0730 68 01 02

Anna Reynold
VD/Strategisk projektledare

anna@milk.se
031 701 48 03
0730 68 01 03

Björn Lind
Operativ projektledare

bjorn@milk.se
031 701 48 17
0736 17 65 47

Gabriella Moberg
Operativ projektledare

gabriella@milk.se
031 701 48 06
0767 15 52 91

Kristofer Salsborn
Art Director

kristofer@milk.se
031 701 48 12
0737 66 10 59

Marcus Aggfelt
Operativ projektledare, ekonomi

marcus@milk.se
031 701 48 00
0730 68 01 00

Niklas Olovsson
Art Director

niklas@milk.se
031 701 48 11
0730 34 54 94

Hitta till oss

Milk Reklambyrå
Kungstorget 11-12
41110 Göteborg